RSS پست‎های وبلاگ "1400" "بهمن"

بهترین مارک آنتن تلویزیون کدام است ؟

شرکت های تولید کننده ی آنتن تنوع زیادی دارند ، برندهای معتبری مثل لالی الکترونیک ، هانی الکترونیک ، آذران الکتریک ، فروزش ، ورتکس ، سیماران و .... در بازار ایران وجود دارند که از نظر کارایی و کیفیت گیرندگی سیگنال در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارند ، انتخاب از میان این گونه برندها کمی سخت به نظر میرسد ولی اگر بخواهیم بهترین آنتنها را از میان برندهای آنتن مشخص کنیم ، تولیدات شرکت لالی الکترونیک و هانی الکترونیک در ابتدای این رده بندی قرار میگیرند ، چون آنتن های تولید شده توسط این دو شرکت از نظر کیفیت و قابلیت گیرندگی بسیار متنوع هستند و انواع آنتن های هوایی ثابت و گردان ، رومیزی تقویت دار و رومیزی ساده در سبد تولیدات این دو شرکت مشاهده میگردد .

آنتن های تولیدی شرکت آذران الکتریک و شرکت فروزش و ورتکس از نظر تنوع سبد محصولات در رده بندی دوم هستند و آنتن های رومیزی قدرتمند با کیفیت گیرندگی بالا تولید میکنند .

 

شرکت آنتن سیماران که یک شرکت با سابقه در این امر میباشد ، تقویت کننده های ثابت و گردان و آنتن های هوایی قدرتمندی تولید میکند ولی از نظر تنوع محصولات در رده ی سوم این لیست قرار میگیرد.

الباقی برندهای تولید کننده ی آنتن در رده های بعدی این لیست هستند.

بطور کلی هنگام خرید آنتن باید به چه مسائلی توجه داشته باشیم ؟

1- هنگام خرید آنتن باید به کیفیت سیگنال منطقه ای که هستیم توجه کنیم و با توجه به کیفیت سیگنال آنتن را از میان برندهای معتبر انتخاب کنیم.

2- دومین مسئله که هنگام خرید آنتن احتیاج به توجه ویژه دارد ، نوع ساختمانی ( ویلایی یا آپارتمان ) است که میخواهیم آنتن را در آن نصب کنیم. 

3- سومین مسئله در خرید آنتن ، طبقه ای است که در آن سکونت داریم.

جهت درک بهتر مطلب باید بدانید که اگر در منطقه ای ساکن هستید که کیفیت سیگنال در آن منطقه پایین است ، بهتر است که از آنتن های هوایی تقویت دار که در بام ساختمان نصب میشوند برای گیرندگی بهتر و تصویر شفاف تر استفاده کنید.

اگر در منطقه ای سکونت دارید که اکثر ساختمانهای آن منطقه کوتاه و ویلایی است ، میتوانید بستگی به قدرت سیگنال منطقه از انواع آنتن های رومیزی و یا هوایی با تقویت دار و یا ساده استفاده کنید.

و چنانچه در ساختمانهای بلند مرتبه و برج ها ساکن هستید ، هر چه مکان زندگی شما در طبقات بالاتری باشد ، امکان استفاده از آنتن رومیزی و تصویر شفاف تر بیشتر خواهد بود و در طبقات پایین تر هم میتوانید از انواع آنتن های رومیزی تقویت دار جهت دریافت تصویر شفاف ، استفاده کنید.

هدف از نگاشتن این مقاله صرفا کمک به مصرف کننده برای انتخاب بهتر محصول است.

انواع آنتن با برندهای معتبر را از کجا تهیه کنیم ؟

سعی کنید جهت خرید آنتن به کسی که در این امر تخصص ویژه دارد ، مراجعه کنید ، زیرا با توج به تنوع انتن ها ، استفاده از فرد یا مجموعه ای متخصص در این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما میگردد . فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا با بیش از 20 سال سابقه در توزیع و فروش انواع آنتن دستگاههای صوتی و تصویری ، و داشتن مشاورانی مجرب در این امر ، شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد کرد ، انواع ضمانت و گارانتی 7 روزه ( بدون هزینه ) ، 6 ماهه و یکساله و مشاوره ی رایگان جهت رفاه حال مشتریان گرامی در مجموعه ی پیکاوکلا گنجانده شده و شما میتوانید محصول خود را به راحتی از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آن را درب منزلتان تحویل بگیرید .

جهت خرید به فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا مراجعه کنید یا در اینجا کلیک کنید 

 

تمامی حق و حقوق این مقاله مربوط به فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا میباشد و هرگونه کپی برداری فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است 

 

 

لیست انواع کنترل یدکی سامسونگ سازگار با هم

شرکت SAMSUNG ، از مطرح شده ترین تولید کنندگانی است که انواع ریموت کنترل در اشکال مختلف را برای تولیداتش، تدارک دیده است. گاهی یافتن کنترل یدکی سامسونگ در بازار که دقیقا مشابه کنترل اصلی باشد، کار دشواری است. به همین خاطر با اطلاع از اینکه کدام کنترل ها می توانند جایگزین هم باشند، خرید کنترل تلویزیون را آسان تر می کند.

کنترل های سازگار سامسونگ

با توجه به پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی، تولیدکنندگان مختلف برای رقابت در این بازار سخت، مدام در حال تغییر و به روز رسانی محصولات خود هستند. همین تغییرات مداوم موجب سخت شدن پیدا کردن کنترل اصلی برای تلویزیونتان می شود. سختی کار زمانی بیشتر ملموس می ششود که چند سالی از خرید تلویزیون گذشته باشد.

بنابراین قبل از معرفی انواع کنترل یدکی سامسونگ سازگار، نیاز است با نحوه کار این ریموت ها آشنا گردید. در واقع همین نحوه عمل است که باعث می گردد برخی از انواع کنترل یدکی سامسونگ سازگار باشند و برخی خیر. ریموت از طریق مادون قرمز به سیستم عامل درونی تلویزیون متصل می گردد و به آن دستورات مختلف از جمله تغییر کانال را می دهد. هر ریموت با یک فرکانس خاصی به تلویزیون متصل می گردد که این امر در انتخاب کنترل یدکی سامسونگ سازگار بسیار حائز اهمیت می باشد.

کنترل یدکی سامسونگ سازگار گروه قدیم

با دانستن ریموت کنترل های سازگار سامسونگ با فرکانس مشابه دیگر نیاز به تهیه کنترل یدکی دقیقا مشابه با ریموت اصلی نیست. همین امر باعث صرفه جویی در وقت، انرژی و پول شما می گردد. کنترل های  SAMSUNG  به دو گروه قدیم و جدید تقسیم بندی می شوند.

 انواع کنترل یدکی سامسونگ سازگار با فرکانس یکسان در سری قدیم ، شامل کنترل سامسونگ مدل 10081F ، کنترل سامسونگ مدل 10075K ، کنترل سامسونگ مدل 10107C ، کنترل سامسونگ مدل 10129C و کنترل سامسونگ مدل 124A میشوند که همگی روی سیستم C0 و فرمت 3010 و دیتای 0C کار میکنند ، این کنترلها همگی با دستگاههای یکدیگر کار میکنند و تنها تفاوت آنها در شکل ظاهری و تعداد دکمه های روی آنها می باشد .

ریموت های سازگار سامسونگ

کنترل های ناسازگار قدیم

برخلاف مدل های کنترل یدکی سامسونگ سازگار سری قدیم سه مدل هستند که با هیچ کنترل دیگری فرکانس مشترک ندارند. (با هیچ دستگاهی بغیر از دستگاه خودشان کار نمیکنن ) :

  • کنترل سامسونگ موشکی یا 5062 شش دکمه که جزو کنترل های بسیار قدیمی سامسونگ می باشد و هم اکنون از ردهخارج گردیده است
  • کنترل سامسونگ 5012 یا کلبه ای که این کنترل هم جزو کنترل های بسیار قدیمی سامسونگ می باشد و هم اکنون از رده خارج گردیده است.
  • کنترل سامسونگ 5082 یا 093 که با کنترل صنام مدل 093 هم یکی میباشد و فرکانس آن تحت سیستم C0 , A0 , E0 و فرمت 3010 فعال میباشد.

کنترل های سازگار سری جدید

کنترلهای سامسونگ سری جدید تر شامل کنترل سامسونگ مدل 104K ، کنترل سامسونگ مدل 128D ، کنترل سامسونگ مدل 1015 سری 5 ، کنترل سامسونگ مدل 399 ، کنترل سامسونگ مدل 609A ، کنترل سامسونگ مدل 312 ، کنترل سامسونگ مدل 326 ، کنترل سامسونگ مدل 676B ، کنترل سامسونگ مدل 681 ، کنترل سامسونگ مدل 865 ، کنترل سامسونگ مدل 1078 ، کنترل سامسونگ مدل 1088 و کنترل سامسونگ مدل 1088 نت فیلیکس دار هستند.

 همگی آنها با دستگاههای یکدیگر کار می کنند و تنها تفاوتشان در شکل ظاهری و تعداد دکمه های روی آنهاست . این کنترلها تحت سیستم  و فرمت  فعال هستند. کنترل سامسونگ همه کاره مدل 104K نیز در بازار ایران موجود است که قابلیت کارکرد با تمامی دستگاههای سامسونگ را دارد .

کنترل یدکی سامسونگ سازگار

جهت خرید کنترل سامسونگ به کجا باید مراجعه کرد

سعی کنید جهت خرید ریموت کنترل به کسی که در این امر تخصص ویژه دارد ، مراجعه کنید ، زیرا با توجه به تنوع ریموت کنترلها و فراوانی فرکانس های مربوط به آنها ، استفاده از فرد یا مجموعه ای متخصص در این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما می گردد.

 فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا با بیش از 20 سال سابقه در توزیع و فروش انواع ریموت کنترل دستگاه های صوتی و تصویری، و داشتن مشاورانی مجرب در این امر، شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد کرد. انواع ضمانت و گارانتی 7 روزه ( بدون هزینه ) ، 6 ماهه و یکساله و مشاوره ی رایگان جهت رفاه حال مشتریان گرامی در مجموعه ی پیکاوکلا گنجانده شده و شما می توانید محصول خود را به راحتی از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آن را درب منزلتان تحویل بگیرید .

 

 

 

 

 

 

صفر تا صد انتخاب کنترل یدکی ال جی

کنترل یدکی ال جی

در دنیایی قرار گرفتیم که برندهای گوناگون تولید کننده ی لوازم صوتی و تصویری موجودند و هر کدام مدلهای گوناگونی از دستگاهها را تولید می کنند. با بروز شدن تولیدات و پیشرفت تکنولوژی ، مدلهای ریموت کنترل این دستگاه ها هم مدام در حال تغییر است .

یکی از برندهای معروف ال جی می باشد. برای انتخاب کنترل یدکی ال جی به شکل درست با ما همراه باشید. ضمنا اگر قصد خرید و فروش کنترل تلویزیون آگاه شوید، از طریق سایت پیکاوکالا اقدام کنید.

کنترل یدکی ال جی

شرکت LG ، یکی از همین تولید کنندگان است که انواع ریموت کنترل در اشکال مختلف را برای تولیداتش ، تدارک دیده است. گاهی یافتن کنترل یدکی ال جی در بازار که تمام دکمه ها و یا شکل ظاهری آن دقیقا مطابق با ریموت کنترل اورجینال باشد، کار سختی است.

 اینجاست که وجود اطلاعات کافی در مورد فرکانس کنترل ها و اینکه چه کنترلی با چه مدل دیگری همخوانی فرکانس دارد، راه را برای شما هموار می کند .

با دانستن این اطلاعات دیگر لازم نیست که دقیقا مشابه ریموت کنترل خود را در بازار بیابید و وقت و هزینه ی خود را هدر دهید. کنترل یدکی ال جی با فرکانس مشابه همانند کنترل اورجینال دستگاهتان عمل خواهد کرد .

کنترل ال جی

کنترل هایی از برند ال جی با فرکانس مشابه

کنترل یدکی ال جی به دو گروه قدیم و جدید تقسیم بندی می شوند. سری قدیم به نام   GOLDSTAR  شناخته می شود که خود کنترل گلدستار به دو مدل است. یکی از این مدلها گلدستار بدون بازی یا 230A  (معروف به گلدستار PICTURE ) است که فرکانس این کنترل روی سیستم F604 و فرمت 61214 فعال است.

دقیقا این سیستم و فرمت فرکانس را می توان روی کنترل های ال جی مدل 605 ، ال جی مدل 1162  ال جی مدل 4208 ، ال جی مدل 930 ، ال جی مدل 1404 ، ال جی مدل 1410 ، ال جی مدل 1411 ، ال جی مدل 810 ، ال جی مدل 1379 ، ال جی مدل 124E ، ال جی مدل 112V ، کنترل یدکی ال جی مدل 835 ماشین زمان دار ، ال جی مدل 915 و ال جی مدل 246 بیابیم .

یعنی تمامی کنترل یدکی ال جی فوق به علاوه کنترل گلدستار بدون بازی قدیمی، روی دستگاه های یکدیگر کارمی کنند و با یکدیگر فرکانس مشترک دارند. تنها تفاوت این کنترلها با یکدیگر تعداد دکمه های روی کنترل است. این کنترل ها کارهای اصلی دستگاه ها ( مثل ولم صدا ، کانال ، روشن و خاموش و منو ) را انجام می دهند.

بطور مثال تفاوت کنترل یدکی ال جی مدل 605 با ال جی مدل 1162 در دکمه ی ستینگ و 3 D است ، کنترل ال جی 605 دکمه ی ستینگ دارد، ولی کنترل ال جی 1162 دکمه 3 D دارد و الباقی کنترل های نام برده شده نیز به همین شکل است .

مدل دیگر گلدستار قدیمی، کنترل گلدستار بازی دار یا 230D  (معروف به گلدستار UBB ) است. فرکانس این کنترل روی سیستم CO و E0 و فرمت 3010 فعال است. نمونه همین فرکانس را دقیقا در کنترل یدکی ال جی مدل 56E ، ال جی مدل 0007A (ال جی کشویی)، ال جی مدل 90A ، و ال جی مدل 77T می توانیم مشاهده کنیم.

کنترل LG

بنابراین تمامی 4 مدل کنترل نام برده شده در پارگراف بالا به علاوه کنترل گلدستار بازی دار قدیمی روی دستگاههای یکدیگر کار می کنند.

در این میان کنترل های دیگری مثل کنترل یدکی ال جی مدل 835 معمولی و الجی مدل 806 (معروف به پشت چرمی)، با هیچکدام از کنترلهای فوق فرکانس مشترک ندارند. علی رغم اینکه فرکانس آنها روی سیستم F604 و فرمتشان روی 61214 فعال است ولی DATA در آنها متفاوت است و بیشتر دکمه های آنها روی دستگاه های دیگر کار نمی کنند. 

حال باید در مورد کنترل هایی بدانید که آیسی آنها طوری طراحی گردیده است که قابلیت انعطاف فرکانس با تمام مدلهای الجی را دارند. این مدل ها بدون نیاز به کد و تنظیم خاصی، فقط با گذاشتن باطری داخلشان، بدون دردسر با تمام دستگاه های LG کار میکنند ، کنترل همه کاره ال جی مدل 609CB ، کنترل همه کاره ال جی مدل 158C و کنترل همه کاره ال جی مدل 859 از این قبیل کنترلها هستند .

تفاوت ریموت های موس دار ال جی

در تلویزیون های LED و LCD ال جی علاوه بر تکنولوژی‌های کنترل دستی قدیم، از فناوری کنترل های موس دار برای استفاده ی راحت تر از تلویزیون استفاده شده است. در هنگام کار با این نوع کنترل یدکی ال جی از موس برای گزینش و روانی بهتر ، هنگام کار با اینترنت و یا منوهای جدید می توان بهره برد. کنترل های موس دار ال جی در چند مدل در بازار وجود دارد.

کنترل موس دار ال جی

مدلهای بلند MR19 , MR600 , MR20 جزو معروفترین مدلهای کنترل موس دار ال جی هستند که هر کدام در دو مدل سرچ دار -با دکمه ی علامت ذره بین روی کنترل مشخص میگردند- و ویس دار -با دکمه ی بلندگو روی کنترل مشخص می گردند- در بازار ایران وجود دارند . مدل های کوتاه هم چند مدل هستند که از نظر ظاهر با هم متفاوتند. البته از نظر کارایی همه روی دستگاه های مختلف بصورت یکسان کار می کنند.در کنترل های اورجینال دانگل اتصال داخل خود دستگاه LCD و LED تعبیه شده و بدون احتیاج به دانگل خارجی روی دستگاه کار می کنند .

در کنترلهای غیر اورجینال دانگل خارجی برای کنترل در نظر گرفته شده که با اتصال به پورت USB تلویزیون با تمامی دستگاه های این برند هماهنگ می شود. در مورد کنترل یدکی ال جی اورجینال محدودیت هایی از نظر مدل وجود دارد که باید در نظر گرفته شود تا بتوان از آنها روی دستگاه مخصوص به خودشان استفاده کرد.

این محدودیت‌ها شامل مدل کنترل و وجود یا عدم وجود دکمه ای خاص روی کنترل می شود که باعث تغییر فرکانس ارسالی کنترل و هماهنگی با دانگل داخلی دستگاه می گردد. معمولا بیشتر خرابی های کنترل های موس دار الجی مربوط به غلتک موس این کنترلها میشود که در برخی موارد قابل تعمیر است و در مواقعی که تعمیر ممکن نباشد ؛ با تعویض غلتک موس ؛ مشکل بر طرف خواهد شد .

 موس دار ال جی
محافظت بهتر از کنترل موس دار

به یاد داشته باشید که برای استفاده از کنترل های موس دار ال جی باید از باطری های نیکل کادمیوم آلکالاین مرغوب استفاده فرمایید تا کنترل شما از هر گونه آسیبی محفوظ بماند. استفاده از باطری های نامرغوب علاوه بر عمر کم این مدل باطری ها، باعث آسیب به آی سی فرمان و برد الکترونیکی کنترل شما می گردد و در برخی موارد در بلند مدت ؛ باعث از کارافتادن کلی کنترل موس دار شما می شود.

سخن پایانی

این مقاله احتمال کارنکردن تلویزیون با کنترل یدکی خریداری شده را از بین می برد. چرا که با رعایت نکات ذکر شده انتخاب درست و مطمئنی خواهید داشت. همچنین اگر قصد تعمیر و یا خرید کنترل ال جی موس دار و باطری های قابل استفاده روی این مدل کنترل ها را دارید میتوانید از مشاوره ی رایگان کارشناسان پیکاوکالا جهت آگاهی بیشتر و خرید امن و راحت استفاده فرمایید.

 

 

 

چطور از کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 استفاده کنیم ؟

در دنیای امروز هر شرکتی برای بقا تلاش میکند ، مبارزه و تلاش برای بقا در سطح جهانی ، با حضور و تنوع انواع برندها عجین شده و حضور انواع برندهای مختلف ، باعث سختی در یافتن خدمات مربوط به محصولات آن شرکتها شده است ، کشورمان ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست ، حضور برندهای معتبر و در کنار آنها حضور برندهای نامعتبر چینی باعث شده هموطنانیکه اقدام به خرید انواع دستگاههای DVD با برندهای مختلف کرده اند ، جهت یافتن قطعات و لوازمی مانند ریموت کنترل ، دچار مشکل شوند ، مخصوصا اگر ریموت کنترل دستگاهشان مفقود شده باشد و یا به حدی تخریب شده باشد که دیگر قابل تعمیر و بازیابی نباشد ، در چنین شرایطی با توجه به اینکه کارکردن با دستگاههای DVD مستلزم وجود ریموت کنترل است ، خانواده ها مجبور به کنارگذاشتن دستگاه فعلی و خرید دستگاه جدید میشوند که با وضعیت کنونی اقتصادی فشار مالی زیادی را به خانواده تحمیل مینماید .

جهت رفع این مشکل راه حلی وجود دارد و آن استفاده از کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 میباشد .

این ریموت کنترل با داشتن 2500 کد فرکانس مختلف ، به آسانی با دستگاه DVD خانگی شما مچ و تنظیم میشود و شما به راحتی میتوانید همانند کنترل اورجینال روی دستگاه DVD خانگی خود استفاده کنید .

کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 به چهار روش روی دستگاه DVD خانگی شما ست و تنظیم میگردد.

روش اول : ست کردن کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 با استفاده از کدهای داخل دفترچه ی راهنما :

داخل بسته بندی کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 کاتالوگی هست که روی آن ، تصاویر انواع کنترل DVD خانگی وجود دارد و در زیر تصویر هر کدام ، یک کد فرکانس مربوط به همان کنترل ثبت شده ، اگر تصویر مربوط به کنترل دستگاه DVD خانگی خود را میشناسید ، کار خیلی ساده است ، کافیست تصویر مربوط به کنترل خود را در بروشور پیدا کرده و به روش زیر کد را وارد حافظه ی کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 کنید .

ابتدا داخل کنترل دو عدد باطری نیمه قلمی ( سایز AAA ) میگذارید تا کنترل آماده ی کار شود ، بعد از آن دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) را همزمان با دکمه ی اجکت ( بالا سمت چپ کنترل است و معمولا به رنگ آبی است ، منظور همان دکمه ای است که روی کنترل ها درب CD دستگاههای DVD را باز میکند ) همزمان با هم میفشارید تا چراغ LED روی کنترل ، یکسره روشن بماند ، سپس کد فرکانس سه رقمی که از قبل در بروشور یافته اید را وارد کنترل میکنید ، اگر اعمال بالا را به درستی انجام داده باشید بعد از وارد کردن کد سه رقمی ، چراغ LED روی کنترل خاموش میشود و این به این مفهوم است که کد فرکانس داده شده با موفقیت در حافظه ی کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 ذخیره گردیده و اکنون کنترل آماده ی کار روی دستگاه شما میباشد ، چنانچه بعد از وارد کردن کد چراغ LED بصورت اتوماتیک خاموش نشد ، یعنی خطایی در حین عملیات رخ داده و کد فرکانس در حافظه ی کنترل همه کاره ذخیره نشده است ، پس باید ، مجددا عملیات را از سر بگیرید .

توجه داشته باشید که در ابتدای کار چنانچه ظرف 15 ثانیه بعد از روشن شدن چراغ LED ، کد مورد نظر را وارد نکنید ، کنترل بصورت اتوماتیک از حالت ذخیره ی کد خارج شده و چراغ LED خاموش میگردد و مجددا باید دکمه ی POWER و اجکت را با هم بفشارید تا چراغ LED روشن شده و کنترل به فاز ذخیره ی کد فرکانس وارد گردد .

 

Code Setting 

1- Click and hold the " POWER+EJECT " , button until the LED light remains on

2- Enter 3 digits code , indicator light go out indicates set correctly then auto-save code and exit the set up states . LED lights blink twice to maintain long indicates set incorrectly so you need to enter the code again

(There are HD Photo and codes in the instruction book )

3- Detecting whether the function button of the remote is operate normally . if not please set up again 

4- Click the " EJECT " button when you setting the code can exit the setting state without saving the code 

PS: If you don't click the button for 15s when you are setting it , the indicator light will go out and exit the set state without saving

The order of the code is that the brands are from 001 to 099 , the Chinese brands are from 101 to 199 ( Konka , TCL , ..... ) and the less known and inferior brands are 201 and the other 

 

روش دوم : ست کردن کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 با استفاده از جستجوی برند :

داخل بسته بندی کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 کاتالوگی هست که داخل آن جدولی برطبق برند و کدها فرکانس مربوط به آن برند درج شده ، کافیست که برند و کدهای فرکانس دستگاه DVD خانگی خود را در این جدول یافته و آنرا طبق همان روش بالا وارد حافظه ی کنترل همه کاره کنید .

روش سوم : ست کردن کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 با استفاده از سرچ ( جستجوی ) اتوماتیک :

این روش هنگامی کاربرد دارد که با استفاده از کدها در دفترچه نتوانیم ریموت کنترل را روی دستگاهمان تنظیم کنیم ، در این روش ابتدا دستگاه DVD را روشن کرده و داخل ریموت کنترل باطری میاندازیم ، بعد  دکمه ی POWER و EJECT را همزمان میفشارین تا چراغ LED روی کنترل روشن گردد ، پس از آن یکبار دکمه ی ENTER را میفشاریم ، در این حالت کنترل بصورت خودکار هر 3 ثانیه یک فرکانس جدید به سمت دستگاهمان میفرستد ، هر زمان دستگاه DVD خاموش شد ، باید آماده باشیم تا قبل از اینکه ریموت کنترل ، فرکانس جدیدی به سمت دستگاهمان بفرستد ، یکبار دکمه ی EJECT را فشار دهیم ، بعد از فشار دادن این دکمه فرکانس در حافظه ی کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 ذخیره میگردد ، حالا باید کنترل را با دستگاه DVD تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از 2500 کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ دستی احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از 2500 فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2499 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

 

Searching the code automatic

1- Click and hold the " POWER+EJECT " button until the LED light remains on

2- The LED light is flash on the same time when it start searching automatic by clicking the " ENTER " button

3- Click the other button except the " EJECT " can stop searching until the DVD is shutdown and the LED light remains on

4- Detecting whether the remote is operate normally . If not please click the " ENTER " button and continue the searching 

5- After searching all the codes automatically , it will exit the searching state automatically . LED light goes out without saving the code

If you don't click the button for 15s when you are setting it , the indicator light will go out and exit the set state without saving

 

روش چهارم : ست کردن کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 با استفاده از سرچ ( جستجوی ) دستی :

اگر سرعت ارسال فرکانس کنترل در سرچ اتوماتیک بالا بود ، میتوانیم از سرچ دستی برای تنظیم ، استفاده کنیم . در این روش پس از روشن کردن دستگاه DVD و اتصال آن به تلویزیون ، دکمه ی EJECT روی ریموت کنترل همه کاره گیرنده DVD آی هندی مدل 448 را همزمان با دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) میفشاریم تا چراغ LED روی کنترل روشن گردد ، بعد از آن دکمه V+ یا V- که در انتهای کنترل هستند را یکبار ، یکبار میفشاریم ( باید دقت کنیم که اگر دکمه ی V+ را میفشاریم ، تا انتها فقط همان دکمه را بفشاریم ، چون V+ یعنی فرکانس ها یکی ، یکی جلو میروند و V- یعنی فرکانس ها یکی ، یکی به عقب برمیگردند ) ، پس از هر بار فشردن دکمه ی V+ به صفحه ی تلویزیون یا دستگاه DVD نگاه میکنیم تا هر زمان که دستگاه DVD خاموش شد ، یکبار دکمه ی EJECT را فشار دهیم تا تنظیمات داخل کنترل همه کاره ذخیره گردد ، حالا باید کنترل را با DVD تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از 2500 کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ دستی احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از 2500 فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2499 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

 

بازگشت به تنظیمات کارخانه :

جهت بازگشت به تنظیمات ابتدایی کنترل ( تنظیمات کارخانه ) دکمه ی EJECT را همزمان با دکمه ی قطع صدا ( که در پایین کنترل است ) به مدت 4 ثانیه فشرده نگه میداریم و هر زمان چراغ LED کنترل 3 بار چشمک زد ، دستمان را از روی آنها بر میداریم ، حالا کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 به تنظیمات کارخانه بازگشته است .

 

Manual Code Search

Press and hold " POWER+EJECT " button until the LED remains on

Click the " V+ " or " V- " , starting from the current code plus or minus one until the DVD is shutdown . Then set up correctly 

Click the other button can test the function of the button , if it is operate normally , click the " EJECT " button . Save and exit

If you don't click the button for 15s when you are setting it , the indicator light will go out and exit the set state without saving

 

Factory reset

Click and hold the " EJECT " button then click the " Mute " button at the same time for 3 or 4s , the light flash three times restore the factory default settings

 

کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 را از کجا تهیه کنیم ؟

اگر شما هم کنترل دستگاه DVD خانگی خود را گم کرده اید و در یافتن کنترل دستگاهتان با مشکل مواجه شدید ، نیاز به استفاده از کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 دارید این محصول گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شماست ، یادتان باشد برای خرید این کنترل متحمل هزینه های بسیار گزاف نشوید ، شما میتوانید کنترل همه کاره DVD آی هندی مدل 448 را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و معتبرترین گارانتی ، از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آنرا درب منزلتان تحویل بگیرید .

اکنون می توانید این محصول را از اینجا خریداری نمایید

هر گونه کپی فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است

 

 

 

چطور از کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 استفاده کنیم ؟

 تنوع برند گیرنده های دیجیتال خانگی مربوط به شبکه های استانی داخل ایران بسیار زیاد است ، برندهای معتبری نظیر Hitech ، XVISION ، ICEN ، DENAY ، MARSHAL ، Provision ، SHINY ، STARSAT و... وهمینطور بسیاری برندهای دیگر که برخی از آنها توسط وارد کنندگان شخصی در کشور وارد و یا حتی تولید شده اند که از پشتیبانی قطعات در حد مطلوب بی بهره اند ، در مواقعی که خانواده ها بدن علم و اطلاع دقیق اقدام به خرید برندهای کم پشتوانه میکنند ، تامین قطعات جانبی از جمله کنترل های اینطور دستگاهها به معضلی تبدیل شده که در برخی موارد بعلت نیافتن قطعات ، باعث زیاد شدن هزینه ی خانوار برای خرید مجدد ، دستگاه گیرنده دیجیتال خانگی میشود . 

در راستای کم کردن هزینه ی خانواده برای خرید گیرنده دیجیتال خانگی ، بعلت کمیاب بودن ریموت کنترل اینطور دستگاهها ، کنترلهایی به عنوان کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 در بازار موجود است .

استفاده از این ریموت کنترل در 3 مورد توصیه میشود 

1-کنترل قبلی گیرنده دیجیتال خانگی شما به دلایلی تخریب یا مفقود شده باشد. 

2-امکان بازیابی یا بازسازی ریموت کنترل قبلی وجود نداشته باشد. 

3- ریموت کنترل یدکی مختص دستگاه شما در بازار موجود نباشد.

در چنین مواقعی برای اینکه از هزینه ی مربوط به خرید دستگاه گیرنده دیجیتال جدید ، دوری کنید میتوانید از کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 استفاده کنید ، این کنترل در حافظه ی خود 2500 فرکانس را بصورت پیش فرض ذخیره دارد و تقریبا محال استکه یکی از این 2500 فرکانس با دستگاه شما مچ و تنظیم نشود.

این ریموت کنترل به راحتی به سه روش روی دستگاه گیرنده ی شما ، ست و تنظیم میگردد .

روش اول : استفاده از روش کد دهی با استفاده از دفترچه ی راهنما :

در این روش ابتدا دو عدد باطری نیمه قلمی ( سایز AAA ) ، داخل ریموت  کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال میاندازیم تا کنترل آماده ی کار گردد .

سپس دفترچه ( بروشور ) راهنمای داخل کنترل را باز نموده و در قسمت تصاویر مرور میکنیم تا تصویر ریموت کنترل دستگاهمان را بیابیم ، وقتی تصویر ریموت کنترل قبلی خود را در بروشور یافتیم ، کد سه رقمی ثبت شده در زیر آن را به خاطر سپرده و یا روی کاغذ یادداشت میکنیم ( چنانچه تصویر ریموت کنترل قبلی خود را نمیشناسیم و یا از یادمان رفته ، میتوانیم از جدول برند پشت بروشور استفاده کرده و کد مربوط به برند دستگاه گیرنده را در آن بیابیم ) ، بعد از آن دکمه ی SET را به همراه دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) همزمان میفشاریم تا چراغ LED روی کنترل بصورت یکسره روشن گردد ، بعد کد سه رقمی مربوطه را که از قبل یافتیم وارد کنترل میکنیم ، پس از وارد کردن کد ، چراغ کنترل بصورت اتوماتیک خاموش میگردد ، حالا کنترل آماده ی کار روی دستگاه گیرنده میباشد ، کنترل را تست نموده و مطمئن میشویم که همه ی دکمه ها کار میکنند ، چنانچه روی دستگاه کار نکرد ، کد دیگری را امتحان میکنیم ، چون در جدول برندها برخی از برندها بیش از یک کد برای تنظیم دارند ، و اگر باز هم روی دستگاهمان کار نکرد میتوانیم از یکی از روش های سرچ اتوماتیک و یا سرچ دستی جهت تنظیم کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 روی دستگاهمان استفاده کنیم .

 

CODE SETTING

Press constantly " SET + POWER " keys until the LED light is on constantly

Input 3-digit code , the LED is off , it means the code has been successfully set ; Save the code automatically and exit the setting mode 

Press any function keys on the Remote Control work normal or not ; if not , please setagain

 

روش دوم : تنظیم و ست کردن کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 با استفاده از سرچ اتوماتیک

از روش سرچ اتوماتیک نیز میتوانیم برای تنظیم کنترل استفاده کنیم ، در این روش بعد از گذاشتن باطری داخل کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 و اتصال دستگاه گیرنده به تلویزیون و روشن نمودن آن ،  دکمه ی SET و POWER را بصورت همزمان فشار میدهیم تا چراغ LED روی کنترل روشن بماند ، سپس دکمه ی POWER را یکبار میزنیم تا کنترل هر 3 ثانیه یکبار ، یک فرکانس جدید به سمت دستگاه گیرنده ی ما ارسال کند و همزمان چشم خود را به صفحه ی تلویزیون نگه میداریم تا هر زمان که دستگاه گیرنده دیجیتال خاموش شد ، بلافاصله یکبار دیگر دکمه ی SET یا OK را فشار دهیم تا تنظیمات فرکانس روی کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 ذخیره گردد . حالا باید کنترل را با گیرنده تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از 2500 کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ دستی احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از 2500 فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2499 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

 

CODE SEARCHING AUTOMATICALLY

Press constantly " SET + POWER " keys until the LED is on constantly

 Press once " POWER " key , it starts searching automatically and the LED light flashes synchronously

Until the satellite receiver closes , press " SET " or " OK " keys to finish searching 

Press any function keys on the Remote Control work normal or not , if not , please set again

 

 

روش سوم : تنظیم و ست کردن کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 با استفاده از سرچ دستی

اگر سرعت ارسال کنترل در سرچ اتوماتیک بالا بود ، میتوانیم از سرچ دستی برای تنظیم ، استفاده کنیم . در این روش پس از روشن کردن دستگاه گیرنده و اتصال آن به تلویزیون ، دکمه ی SET روی ریموت کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 را همزمان با دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) میفشاریم تا چراغ LED روی کنترل روشن گردد ، بعد از آن دکمه V+ یا V- را یکبار ، یکبار میفشاریم ( باید دقت کنیم که اگر دکمه ی V+ را میفشاریم ، تا انتها فقط همان دکمه را بفشاریم ، چون V+ یعنی فرکانس ها یکی ، یکی جلو میروند و V- یعنی فرکانس ها یکی ، یکی به عقب برمیگردند ) ، پس از هر بار فشردن دکمه ی V+ به صفحه ی تلویزیون نگاه میکنیم تا هر زمان که علامت ولم صدا روی صفحه ی تلویزیون نمایان شد ، یکبار دکمه ی SET یا OK را فشار دهیم تا تنظیمات داخل کنترل همه کاره ذخیره گردد ، حالا باید کنترل را با گیرنده تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از 2500 کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ دستی احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از 2500 فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2499 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

 

CODE SEARCHING MANUALLY

Press constantly " SET+POWER " keys until the LED is on constantly

Press once " VOL+or VOL- " key , it will add one or minus one from the current code , until the TV screen appears volume sign , then press " SET " key , the code has been successfully set 

Press any funcion keys on the Remote Control work normal or not , if not , please set again

 

کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 را از کجا تهیه کنیم ؟

اگر شما هم کنترل دستگاه گیرنده دیجیتال خود را گم کرده اید و در یافتن کنترل دستگاهتان با مشکل مواجه شدید ، نیاز به استفاده از کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 دارید این محصول گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شماست ، یادتان باشد برای خرید این کنترل متحمل هزینه های بسیار گزاف نشوید ، شما میتوانید کنترل همه کاره گیرنده دیجیتال مدل 447 را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و معتبرترین گارانتی ، از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آنرا درب منزلتان تحویل بگیرید .

اکنون می توانید این محصول را از اینجا خریداری نمایید

هر گونه کپی فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است

 

 

 

 

چطور از کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل1033 استفاده کنیم ؟

یکی از مشکلاتی که اکثر ما تا به حال با آن مواجه بوده ایم ، خراب شدن یا شکستن ریموت کنترل دستگاه گیرنده منزل است ، اگر ریموت کنترل دستگاهمان در بازار موجود باشد و یا کنترل دستگاه خودمان ، قابل تعمیر باشد  که مشکلی نیست ولی اگر موجود نباشد و یا به حدی تخریب شده باشد که قابل بازسازی نباشد ، تازه اول دردسر و گرفتاری ماست ، حال یا باید دستگاهی جدید تهیه کنیم ، و یا باید کنترل دستگاهمان را بیابیم

اگر دستگاه گیرنده ی شما هم جزو دستگاههایی است که به تعداد محدودی در کشور وجود دارد و یا ریموت کنترل آن دستگاه در بازار نایاب و یا کمیاب است ، یکی از بهترین گزینه ها برای شما استفاده از کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 میباشد .

فرکانس این کنترل به راحتی با دستگاه گیرنده ی شما مچ و تنظیم میشود و شما میتوانید به راحتی با استفاده از این محصول ، دستگاه گیرنده  ی خود همانند کنترل اورجینال راه اندازی کنید .

این ریموت کنترل به راحتی به چهار روش روی دستگاه گیرنده ی شما ، ست و تنظیم میگردد .

روش اول : استفاده از روش کد دهی با استفاده از دفترچه ی راهنما :

در این روش ابتدا دو عدد باطری نیمه قلمی ( سایز AAA ) ، داخل ریموت  کنترل همه کاره گیرنده مرکزی میاندازیم تا کنترل آماده ی کار گردد .

سپس دفترچه ( بروشور ) راهنمای داخل کنترل را باز نموده و در قسمت تصاویر مرور میکنیم تا تصویر ریموت کنترل دستگاهمان را بیابیم ، وقتی تصویر ریموت کنترل قبلی خود را در بروشور یافتیم ، کد سه رقمی ثبت شده در بالای آن را به خاطر سپرده و یا روی کاغذ یادداشت میکنیم

بعد از آن دکمه ی SET را به همراه دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) همزمان میفشاریم تا چراغ LED روی کنترل بصورت یکسره روشن گردد ، بعد کد سه رقمی مربوطه را که از قبل یافتیم وارد کنترل میکنیم ، پس از وارد کردن کد ، چراغ کنترل بصورت اتوماتیک خاموش میگردد ، حالا کنترل آماده ی کار روی دستگاه گیرنده میباشد ، کنترل را تست نموده و مطمئن میشویم که همه ی دکمه ها کار میکنند ، چنانچه روی دستگاه کار نکرد ، میتوانیم از یکی از روش های سرچ اتوماتیک و یا سرچ دستی جهت تنظیم کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 روی دستگاهمان استفاده کنیم .

 

Please find your HD remote picture and code from the color instruction paper

" SET + POWER " light will on

Press three codes --- , light off , setting finish

 

روش دوم : ست کردن یک کلید از کنترل روی دستگاه گیرنده :

این روش هنگامی کاربرد دارد که با استفاده از کدها در دفترچه نتوانیم ریموت کنترل را روی دستگاهمان تنظیم کنیم ، در این روش ابتدا دستگاه گیرنده را به تلویزیون متصل نموده و آن را روشن میکنیم و داخل ریموت کنترل باطری میاندازیم ، بعد ، دست خود را روی دکمه ی SET نگه میداریم و دست خومان را برنمیداریم ، کنترل بصورا تاوماتیک هر 3 ثانیه یک فرکانس به سمت دستگاه گیرنده ارسال میکند ، هر زمان علامت قطع صدا ( MUTE ) روی صفحه ی تلویزیون نمایان شد ، سریعادست خود را از روی دکمه ی SET برداشته و یکبار دیگر دکمه ی SET را فشار میدهیم تا تنظیمات فرکانس داخل حافظه ی کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 ذخیره گردد . سپس الباقی دکمه های کنترل را روی دستگاه تست میکنیم ، اگر کار کرد یعنی تنظیم به درستی انجام گردیده و اگر کار نکرد ، اعمال بالا را مجددا تکرار میکنیم تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد و در صورت نیاز میتوانیم از روش سرچ دستی و یا سرچ اتوماتیک استفاده کنیم .

 

If your remote picture not display on the paper

Please press " SET " all the time , light will shines after 3 seconds

When the ( Mute ) display on TV , loosen the " SET " at once

Check other keys working or not , if not please back to up

 

روش سوم : تنظیم و ست کردن کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 با استفاده از سرچ دستی

اگر به دو روش بالا نتوانستیم ، کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 را روی دستگاه گیرنده ی خود ست و تنظیم کنیم ، میتوانیم از سرچ دستی برای تنظیم ، استفاده کنیم . در این روش پس از روشن کردن دستگاه گیرنده و اتصال آن به تلویزیون ، دکمه ی SET روی ریموت کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 را همزمان با دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) میفشاریم تا چراغ LED روی کنترل روشن گردد ، بعد از آن دکمه CH+ یا CH- را یکبار ، یکبار میفشاریم ( باید دقت کنیم که اگر دکمه ی CH+ را میفشاریم ، تا انتها فقط همان دکمه را بفشاریم ، چون CH+ یعنی فرکانس ها یکی ، یکی جلو میروند و CH- یعنی فرکانس ها یکی ، یکی به عقب برمیگردند ) ، پس از هر بار فشردن دکمه ی CH+ به صفحه ی تلویزیون نگاه میکنیم تا هر زمان که علامت قطع صدا ( Mute ) روی صفحه ی تلویزیون نمایان شد ، یکبار دکمه ی SET را فشار دهیم تا تنظیمات داخل کنترل همه کاره ذخیره گردد ، حالا باید کنترل را با گیرنده تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از چند هزار کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ اتوماتیک احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از چندین هزار فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2999 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

 

Press " SET+POWER " light is on

Press " CH+ " or " CH- " one by one times

When ( Mute ) display on TV . setting finish

Check other keys working or not , if not , please back to up again

 

روش چهارم : تنظیم و ست کردن کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 با استفاده از سرچ اتوماتیک

اگر کار به روش سرچ دستی برایمان سخت بود میتوانیم از روش سرچ اتوماتیک استفاده کنیم ، در این روش بعد از گذاشتن باطری داخل کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 و اتصال دستگاه گیرنده به تلویزیون و روشن نمودن آن ،  دکمه ی SET و POWER را بصورت همزمان فشار میدهیم تا چراغ LED روی کنترل روشن بماند ، سپس دکمه ی POWER را یکبار میزنیم تا کنترل هر 3 ثانیه یکبار ، یک فرکانس جدید به سمت دستگاه گیرنده ی ما ارسال کند و همزمان چشم خود را به صفحه ی تلویزیون نگه میداریم تا هر زمان که علامت قطع صدا (Mute ) را روی صفحه ی تلویزیون دیدیم ، بلافاصله یکبار دیگر دکمه ی SET را فشار دهیم تا تنظیمات فرکانس روی کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 ذخیره گردد . حالا باید کنترل را با گیرنده تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از چند هزار کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ دستی احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از چند هزار فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2999 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

 

Press " SET + POWER " light is on

Press " POWER " again , light will shines one by one times , until ( Mute ) display on your TV

Press " SET " light off , setting finish

 

کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 را از کجا تهیه کنیم ؟

اگر شما هم کنترل دستگاه گیرنده مرکزی خود را گم کرده اید و در یافتن کنترل دستگاهتان با مشکل مواجه شدید ، نیاز به استفاده از کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033 دارید این محصول گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شماست ، یادتان باشد برای خرید این کنترل متحمل هزینه های بسیار گزاف نشوید ، شما میتوانید کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 1033  را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و معتبرترین گارانتی ، از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آنرا درب منزلتان تحویل بگیرید .

اکنون می توانید این محصول را از اینجا خریداری نمایید

هر گونه کپی فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است

 

چطور از کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ استفاده کنیم ؟

امروزه در بیشتر منازل دستگاههای گیرنده با برندهای مختلف وجود دارد . بی شک با تعدد برندها ، یافتن ریموت کنترل برخی از دستگاهها کاری بس دشوار است ، چون موجود نمودن برخی از ریموت کنترل ها ، برای شرکتهای تولید کننده و وارد کننده ، زمانی صرفه ی اقتصادی دارد که تعداد دستگاههای موجود در کشور زیاد باشد و مصرف آن به حدی باشد که از نظر تعداد ، صرفه ی تولید یا واردات داشته باشد ، اگر دستگاه گیرنده ی شما هم جزو دستگاههایی است که به تعداد محدودی در کشور وجود دارد و یا ریموت کنترل آن دستگاه در بازار نایاب و یا کمیاب است ، بهترین گزینه برای شما استفاده از کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ میباشد .

فرکانس این کنترل به راحتی با دستگاه گیرنده ی شما مچ و تنظیم میشود و شما میتوانید به راحتی با استفاده از این محصول ، دستگاه گیرنده  ی خود را همانند کنترل اورجینال راه اندازی کنید .

روش ست و تنظیم کردن کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ روی دستگاه به چه شکل است ؟

این ریموت کنترل به راحتی به سه روش روی دستگاه گیرنده ی شما ، ست و تنظیم میگردد .

روش اول : استفاده از روش کد دهی با استفاده از دفترچه ی راهنما :

در این روش ابتدا دو عدد باطری نیمه قلمی ( سایز AAA ) ، داخل ریموت  کنترل همه کاره گیرنده مرکزی میاندازیم تا کنترل آماده ی کار گردد .

سپس دفترچه ( بروشور ) راهنمای داخل کنترل را باز نموده و در قسمت تصاویر مرور میکنیم تا تصویر ریموت کنترل دستگاهمان را بیابیم ، وقتی تصویر ریموت کنترل قبلی خود را در بروشور یافتیم ، کد سه رقمی ثبت شده در زیر آن را به خاطر سپرده و یا روی کاغذ یادداشت میکنیم ( چنانچه تصویر ریموت کنترل قبلی خود را نمیشناسیم و یا از یادمان رفته ، میتوانیم از جدول برند پشت بروشور استفاده کرده و کد مربوط به برند دستگاه گیرنده را در آن بیابیم ) ، بعد از آن دکمه ی SET را به همراه دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) همزمان میفشاریم تا چراغ LED روی کنترل بصورت یکسره روشن گردد ، بعد کد سه رقمی مربوطه را که از قبل یافتیم وارد کنترل میکنیم ، پس از وارد کردن کد ، چراغ کنترل بصورت اتوماتیک خاموش میگردد ، حالا کنترل آماده ی کار روی دستگاه گیرنده میباشد ، کنترل را تست نموده و مطمئن میشویم که همه ی دکمه ها کار میکنند ، چنانچه روی دستگاه کار نکرد ، کد دیگری را امتحان میکنیم ، چون در جدول برندها برخی از برندها بیش از یک کد برای تنظیم دارند ، و اگر باز هم روی دستگاهمان کار نکرد میتوانیم از یکی از روش های سرچ اتوماتیک و یا سرچ دستی جهت تنظیم کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ روی دستگاهمان استفاده کنیم .

1- Inside code by hand

SET+POWER+3 DIGIT CODE

Open your device power , check our remote control catalogue and find out the 3 codes that your set need

Press SET & POWER continually , release the pressed buttons when the LED light flashes

Check if remote control can work for your device , if cannot , please research the code or search the code by automatic-searching way

روش دوم : تنظیم و ست کردن کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ با استفاده از سرچ اتوماتیک

این روش هنگامی کاربرد دارد که با استفاده از کدها در دفترچه نتوانیم ریموت کنترل را روی دستگاهمان تنظیم کنیم ، در این روش ابتدا دستگاه گیرنده را روشن کرده و داخل ریومت کنترل باطری میاندازیم ، بعد ، دست خود را روی دکمه ی SET به مدت 4 ثانیه نگه میداریم تا چراغ LED روی کنترل روشن گردد ، پس از آن یکبار دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) را میفشاریم ، در این حالت کنترل بصورت خودکار هر 2 ثانیه یک فرکانس جدید به سمت دستگاهمان میفرستد ، هر زمان دستگاه گیرنده خاموش شد ، باید آماده باشیم تا قبل از اینکه ریموت کنترل ، فرکانس جدیدی به سمت دستگاهمان بفرستد ، یکبار دکمه ی SET را فشار دهیم ، بعد از فشار دادن این دکمه فرکانس در حافظه ی کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ ذخیره میگردد ، حالا باید کنترل را با گیرنده تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از 3000 کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ دستی احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از 3000 فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2999 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

چنانچه سرعت ارسال فرکانس با سرچ اتوماتیک برای ما بالا بود ، میتوانیم از روش سرچ دستی برای تنظیم کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ روی دستگاهمان استفاده کنیم .

2- Automatic search

press SET & POWER continually until the LED light will flash every 2 seconds

Turn off the set receiver , please press SET or OK to quit the setting

Checking if the remote control can work for your device

روش سوم : تنظیم و ست کردن کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ با استفاده از سرچ دستی

اگر سرعت ارسال کنترل در سرچ اتوماتیک بالا بود ، میتوانیم از سرچ دستی برای تنظیم ، استفاده کنیم . در این روش پس از روشن کردن دستگاه گیرنده و اتصال آن به تلویزیون ، دکمه ی SET روی ریموت کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ را همزمان با دکمه ی POWER ( خاموش و روشن ) میفشاریم تا چراغ LED روی کنترل روشن گردد ، بعد از آن دکمه V+ یا V- را یکبار ، یکبار میفشاریم ( باید دقت کنیم که اگر دکمه ی V+ را میفشاریم ، تا انتها فقط همان دکمه را بفشاریم ، چون V+ یعنی فرکانس ها یکی ، یکی جلو میروند و V- یعنی فرکانس ها یکی ، یکی به عقب برمیگردند ) ، پس از هر بار فشردن دکمه ی V+ به صفحه ی تلویزیون نگاه میکنیم تا هر زمان که علامت ولم صدا روی صفحه ی تلویزیون نمایان شد ، یکبار دکمه ی SET را فشار دهیم تا تنظیمات داخل کنترل همه کاره ذخیره گردد ، حالا باید کنترل را با گیرنده تست کنیم ، چنانچه تمامی دکمه ها درست کار کرد ، تنظیم فرکانس درست است و اگر کار نکرد و یا برخی دکمه ها جابجا بود ، یعنی فرکانس یافته شده ، مربوط به دستگاه ما نیست و باید اعمال بالا را مجدد تکرار کرد ، تا یکی از 3000 کد موجود در حافظه ی کنترل با دستگاه ما مچ شده و تنظیم گردد . ( تنظیم با استفاده از این روش و یا سرچ دستی احتیاج به کمی صبر و حوصله دارد ، چون ممکن است با مچ شدن فرکانس های اولیه از 3000 فرکانس ، عمل تنظیم ظرف 5 دقیقه ویا کمتر انجام شود و یا با مچ شدن فرکانس های انتهایی از 2999 فرکانس بعدی ، عملیات تنظیم ، مدت بیشتری بطول انجامد )

3- Searching by hand

SET+&POWER, V+ or V- , SET

Press SET&POWER continually until the LED light flashes

Press each time " V+ " or " V- " , remote control will move forward or backward

Repeat to press " V+ " or " V- " , it stops until the set volume changes ( will show volume mark on TV )

Press SET or OK to quit the setting

Check if the remote control can work for your device

 

کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ را از کجا تهیه کنیم ؟

اگر شما هم کنترل دستگاه گیرنده مرکزی خود را گم کرده اید و در یافتن کنترل دستگاهتان با مشکل مواجه شدید ، نیاز به استفاده از کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+ دارید این محصول گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شماست ، یادتان باشد برای خرید این کنترل متحمل هزینه های بسیار گزاف نشوید ، شما میتوانید کنترل همه کاره گیرنده مرکزی مدل 442+  را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و معتبرترین گارانتی ، از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آنرا درب منزلتان تحویل بگیرید .

اکنون میتوانید این محصول را از اینجا خریداری نمایید

هر گونه کپی فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است