بهترین مارک آنتن تلویزیون کدام است ؟

بهترین مارک آنتن تلویزیون کدام است ؟

شرکت های تولید کننده ی آنتن تنوع زیادی دارند ، برندهای معتبری مثل لالی الکترونیک ، هانی الکترونیک ، آذران الکتریک ، فروزش ، ورتکس ، سیماران و .... در بازار ایران وجود دارند که از نظر کارایی و کیفیت گیرندگی سیگنال در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارند ، انتخاب از میان این گونه برندها کمی سخت به نظر میرسد ولی اگر بخواهیم بهترین آنتنها را از میان برندهای آنتن مشخص کنیم ، تولیدات شرکت لالی الکترونیک و هانی الکترونیک در ابتدای این رده بندی قرار میگیرند ، چون آنتن های تولید شده توسط این دو شرکت از نظر کیفیت و قابلیت گیرندگی بسیار متنوع هستند و انواع آنتن های هوایی ثابت و گردان ، رومیزی تقویت دار و رومیزی ساده در سبد تولیدات این دو شرکت مشاهده میگردد .

آنتن های تولیدی شرکت آذران الکتریک و شرکت فروزش و ورتکس از نظر تنوع سبد محصولات در رده بندی دوم هستند و آنتن های رومیزی قدرتمند با کیفیت گیرندگی بالا تولید میکنند .

 

شرکت آنتن سیماران که یک شرکت با سابقه در این امر میباشد ، تقویت کننده های ثابت و گردان و آنتن های هوایی قدرتمندی تولید میکند ولی از نظر تنوع محصولات در رده ی سوم این لیست قرار میگیرد.

الباقی برندهای تولید کننده ی آنتن در رده های بعدی این لیست هستند.

بطور کلی هنگام خرید آنتن باید به چه مسائلی توجه داشته باشیم ؟

1- هنگام خرید آنتن باید به کیفیت سیگنال منطقه ای که هستیم توجه کنیم و با توجه به کیفیت سیگنال آنتن را از میان برندهای معتبر انتخاب کنیم.

2- دومین مسئله که هنگام خرید آنتن احتیاج به توجه ویژه دارد ، نوع ساختمانی ( ویلایی یا آپارتمان ) است که میخواهیم آنتن را در آن نصب کنیم. 

3- سومین مسئله در خرید آنتن ، طبقه ای است که در آن سکونت داریم.

جهت درک بهتر مطلب باید بدانید که اگر در منطقه ای ساکن هستید که کیفیت سیگنال در آن منطقه پایین است ، بهتر است که از آنتن های هوایی تقویت دار که در بام ساختمان نصب میشوند برای گیرندگی بهتر و تصویر شفاف تر استفاده کنید.

اگر در منطقه ای سکونت دارید که اکثر ساختمانهای آن منطقه کوتاه و ویلایی است ، میتوانید بستگی به قدرت سیگنال منطقه از انواع آنتن های رومیزی و یا هوایی با تقویت دار و یا ساده استفاده کنید.

و چنانچه در ساختمانهای بلند مرتبه و برج ها ساکن هستید ، هر چه مکان زندگی شما در طبقات بالاتری باشد ، امکان استفاده از آنتن رومیزی و تصویر شفاف تر بیشتر خواهد بود و در طبقات پایین تر هم میتوانید از انواع آنتن های رومیزی تقویت دار جهت دریافت تصویر شفاف ، استفاده کنید.

هدف از نگاشتن این مقاله صرفا کمک به مصرف کننده برای انتخاب بهتر محصول است.

انواع آنتن با برندهای معتبر را از کجا تهیه کنیم ؟

سعی کنید جهت خرید آنتن به کسی که در این امر تخصص ویژه دارد ، مراجعه کنید ، زیرا با توج به تنوع انتن ها ، استفاده از فرد یا مجموعه ای متخصص در این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما میگردد . فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا با بیش از 20 سال سابقه در توزیع و فروش انواع آنتن دستگاههای صوتی و تصویری ، و داشتن مشاورانی مجرب در این امر ، شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد کرد ، انواع ضمانت و گارانتی 7 روزه ( بدون هزینه ) ، 6 ماهه و یکساله و مشاوره ی رایگان جهت رفاه حال مشتریان گرامی در مجموعه ی پیکاوکلا گنجانده شده و شما میتوانید محصول خود را به راحتی از فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا تهیه کرده و آن را درب منزلتان تحویل بگیرید .

جهت خرید به فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا مراجعه کنید یا در اینجا کلیک کنید 

 

تمامی حق و حقوق این مقاله مربوط به فروشگاه اینترنتی پیکاوکالا میباشد و هرگونه کپی برداری فقط و فقط با ذکر منبع مجاز است 

 

 

نظر خود را بنویسید

دیدگاه